Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Once in a SummerRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
PipelineRated ★ 0.5