Movies
Ratings
67
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
St. VincentRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0