Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The BoxtrollsRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 1.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5