Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Ranking of Kings: The Treasure Chest of CourageRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0- The iDOLM@STERRated ★ 2.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 4.0- Burning-Eyed ShanaRated ★ 2.0