Series
Ratings
33
Prince HoursRated ★ 2.0
Love of EveRated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 1.0- Lump in My LifeRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0