Movies
Ratings
270
Phone BoothRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
PaybackRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 4.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.5