Titles you rated
8 MileRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 2.5