Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- RosemaryRated ★ 4.0
The Great MerchantRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5