Titles you rated
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5