Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5