Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Lost HighwayRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Private FootageRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
WavelengthRated ★ 5.0
A Study in Choreography for CameraRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0