Titles you rated
RevengeRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0