Titles you rated
A Normal FamilyRated ★ 2.5
HolesRated ★ 4.5
The Ghost WriterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 1.5
Top GunRated ★ 2.5