Movies
Ratings
209
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0