Movies
Ratings
135 Kamome DinerRated ★ 4.0 Kamome DinerRated ★ 4.0
 Be With YouRated ★ 3.5 Be With YouRated ★ 3.5
 Let the Right One InRated ★ 4.5 Let the Right One InRated ★ 4.5
 ClickRated ★ 3.0 ClickRated ★ 3.0
 50 First DatesRated ★ 3.5 50 First DatesRated ★ 3.5
 How to Steal a DogRated ★ 4.0 How to Steal a DogRated ★ 4.0
 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
 CarolRated ★ 4.5 CarolRated ★ 4.5
 Happy TogetherRated ★ 3.5 Happy TogetherRated ★ 3.5
 Forrest GumpRated ★ 4.5 Forrest GumpRated ★ 4.5
 I Am LegendRated ★ 3.5 I Am LegendRated ★ 3.5
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
 SnowpiercerRated ★ 3.0 SnowpiercerRated ★ 3.0
 TransformersRated ★ 3.5 TransformersRated ★ 3.5
 Keeping the FaithRated ★ 3.0 Keeping the FaithRated ★ 3.0
 The Beauty InsideRated ★ 4.0 The Beauty InsideRated ★ 4.0
 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0
 King KongRated ★ 3.5 King KongRated ★ 3.5
 JumanjiRated ★ 3.5 JumanjiRated ★ 3.5
 Minority ReportRated ★ 4.0 Minority ReportRated ★ 4.0