Movies
Ratings
591 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 The Ice RoadRated ★ 4.5 The Ice RoadRated ★ 4.5
 Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0 Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
 What Happened to MondayRated ★ 2.5 What Happened to MondayRated ★ 2.5
 A Bloody AriaRated ★ 4.5 A Bloody AriaRated ★ 4.5
 Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0 Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
 Men in Black InternationalRated ★ 3.0 Men in Black InternationalRated ★ 3.0
 Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 1.5 Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 1.5
 Operation ChromiteRated ★ 2.0 Operation ChromiteRated ★ 2.0
 South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 5.0 South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 5.0
 The IrishmanRated ★ 4.5 The IrishmanRated ★ 4.5
 JokerRated ★ 5.0 JokerRated ★ 5.0
 The Man Standing NextRated ★ 5.0 The Man Standing NextRated ★ 5.0
 AssassinationRated ★ 4.0 AssassinationRated ★ 4.0
- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 2.5
 Pulp FictionRated ★ 4.5 Pulp FictionRated ★ 4.5
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
 12 Angry MenRated ★ 5.0 12 Angry MenRated ★ 5.0
 FlyboysRated ★ 3.5 FlyboysRated ★ 3.5
 MidwayRated ★ 4.5 MidwayRated ★ 4.5