Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0