Titles you rated
Secret GardenRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 1.0
All My Love For YouRated ★ 1.0
What Happens to My Family?Rated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 1.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5