Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0