Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 1.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Look Both WaysRated ★ 1.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5