Titles you rated
HerRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5