Movies
Ratings
175
The ConcubineRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0