Movies
Ratings
169
Intimate StrangersRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
RampantRated ★ 0.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5