Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.5
Given the MovieRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5