Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
A Dream Within a DreamRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Light of My LionRated ★ 4.0- Bocchi the Rock! Season 2Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Platinum EndRated ★ 3.5
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.0
Black CloverRated ★ 3.5- Black Clover Season 2Rated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Joy of Life Season 2Rated ★ 4.0
Joy of LifeRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 2.5
Lost You ForeverRated ★ 3.5