Titles you rated
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Can We Love?Rated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Gold TowerRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 5.0