Movies
Ratings
152
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
FuryRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0