Titles you rated
Handa-kunRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 3.5
A Condition Called LoveRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 1.0
- My Little MonsterRated ★ 4.5
Free!Rated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0