Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- IslandRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0