Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
FAQRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Run To YouRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Grand Maison ParisRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0