Titles you rated
Panic RoomRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
CloserRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0