Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0