Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
MineRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 1.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0