Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Hijra in BetweenRated ★ 2.5
High SocietyRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0