Movies
Ratings
30
The ThievesRated ★ 5.0
My Lucky StarsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0