Series
Ratings
31
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0