Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5