Movies
Ratings
254
Love LetterRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
A Midday PicnicRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 3.5