Series
Ratings
37
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 2.5
The OrderRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 2.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0