Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0