Series
Ratings
54
Temptation of WifeRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0