Titles you rated
 Dead to Me Season 3Rated ★ 5.0 Dead to Me Season 3Rated ★ 5.0
 Dead to Me Season 2Rated ★ 5.0 Dead to Me Season 2Rated ★ 5.0
 Dead to MeRated ★ 5.0 Dead to MeRated ★ 5.0
 Doctor WhoRated ★ 5.0 Doctor WhoRated ★ 5.0
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
 Dong YiRated ★ 3.0 Dong YiRated ★ 3.0
 Hwang Jin YiRated ★ 4.5 Hwang Jin YiRated ★ 4.5
 Doctor WhoRated ★ 4.0 Doctor WhoRated ★ 4.0
 Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5 Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
 The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0 The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
 SignRated ★ 5.0 SignRated ★ 5.0
 Producing NobutaRated ★ 2.5 Producing NobutaRated ★ 2.5
 While You Were SleepingRated ★ 4.5 While You Were SleepingRated ★ 4.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.5 High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
 White ChristmasRated ★ 3.5 White ChristmasRated ★ 3.5
 Tree With Deep RootsRated ★ 5.0 Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
 The Greatest LoveRated ★ 4.0 The Greatest LoveRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0