Movies
Ratings
1044
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Ride AlongRated ★ 3.0
Ride Along 2Rated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 3.5
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0