Titles you rated
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0