Movies
Ratings
136
Memories of MurderRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5