Movies
Ratings
34
Pacific RimRated ★ 0.5
The TowerRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0