Movies
Ratings
346
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
FerrariRated ★ 4.0