Titles you rated
TriggerRated ★ 2.5
Divorce InsuranceRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.0
LutherRated ★ 3.0
LutherRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
She Would Never KnowRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0