Titles you rated
New TrialRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.0
CocoRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0