Series
Ratings
96
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
JugglersRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Dancing the Waltz AloneRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0